За викиди без дозволу підприємство сплатило понад 11тис.грн.


            Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області під час планової перевірки ТзОВ «ВКФ Скло-Пак» нарахувала понад 11 тисяч гривень збитків за викиди без дозволу.

            Перевіркою встановлено, що певний час суб’єкт господарювання здійснював викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря  стаціонарними джерелами без наявності дозволу, що є порушенням ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».  Підприємству нараховано 11 371 гривень завданих довкіллю збитків, які сплачено в добровільному порядку.

           Розрахунок проведено відповідно до «Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря», затвердженої Наказом Мінприроди України від 10.12.2008 №639.

            Окрім того, на підприємстві виявлено інші порушення вимог природоохоронного законодавства: відсутній інструментальний облік водоспоживання, не здійснюється первинний облік відходів за типовою формою  №1-ВТ. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області видали припис на усунення виявлених порушень.

         Підприємство розташоване в м. Рогатин Івано-Франківської області, основним видом діяльності є виробництво ємностей зі скла.