З нагоди Дня державної служби працівника Інспекції нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації


         В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби та Дня державної служби.

         Привітати держслужбовців області із професійним святом завітали керівники облдержадміністрації та обласної ради, які подякували державним службовцям за плідну роботу в інтересах держави та її громадян. Особливу шану висловили ветеранам держслужби.

         «Люди, які прийняли присягу державного службовця, взяли на себе велику відповідальність за добробут громадян, – підкреслила Марія Савка, перший заступник Голови облдержадміністрації. – Вони обрали особливу та нелегку професію – вміння приймати правильні і виважені рішення за майбутнє держави. Від ефективної роботи державних службовців залежить рівень довіри народу до влади». Марія Савка також зазначила, що проведення реформи державного управління допоможе зміцнити імідж державних службовців.

         За сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків державних службовців нагородили почесними грамотами. Зокрема, Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено Красавіну Наталію Олександрівну, завідувача сектору по роботі з персоналом Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області.