Виставка малюнків: Чорнобильська катастрофа 30 років (+1)


З 25 травня по 1 червня 2017 року в Івано-Франківську у фортечній галереї «Бастіон» (провулок Фортечний, 1) відбудеться виставка «Чорнобильська катастрофа: 30 (+1) років опісля – що далі?»
Конкурс, який організувало Бюро УГКЦ з питань екології за підтримки Міністерство екології та природних ресурсів України, має за мету зберегти живу пам'ять про Чорнобильську катастрофу, розвинути у дітей та молоді чутливість до ризиків модерних технологій та сприяти формуванню відповідальності за створений Богом світ. 
В конкурсі взяли участь понад 1500 школярів та студентів з різних регіонів України. Державна екологіча інспекція в Івано-Франківській області долучалась до оцінювання конкурсних робіт. Для виставки було відібрано 79 кращих малюнків, які, в особливий, творчий і зворушливий спосіб, виражають довгострокові наслідки атомної катастрофи.
Роботи передають особистий біль, переживання і страх, а також прагнення кращого майбутнього.
Виставка пройде під патронатом Мінприроди України та за сприяння фортечної галереї «Бастіон». Основним завданням виставки є привернення уваги не лише до наслідків Чорнобиля, але й мобілізація зусиль громадськості в Україні для сталого розвитку і збереження створіння.