Виявлено незаконну рубку зелених насаджень на суму понад 365 тисяч  гривень


Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нарахувала 365 300 гривень збитків за результатами позапланового заходу державного нагляду (контролю), проведеного на території Івано-Франківської КЕЧ району. Такий розмір шкоди, завданої довкіллю внаслідок незаконних рубок 105 сироростучих дерев різних порід загальною кубомасою  197 м3.

Перевірку проведено відповідно до Закону України «Про звернення громадян» на підставі звернення жительки с.Майдан Тисменицького району та листа Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції в області. У проведенні позапланового заходу брали участь представники військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону та Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції в області.

Розрахунок розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням, проведено відповідно до такс, затверджених  Постановою КМУ від 08.04.199 №559.

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області висловлює вдячність небайдужим громадянам, завдяки пильності яких виявляються та припиняються порушення вимог природоохоронного законодавства.