Відбувся семінар-навчання з актуальних питань антикорупційного законодавства


27 листопада 2017 року Державною екологічною інспекцією в Івано – Франківській області організовано семінар-навчання на  тему «Окремі питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства».

Основною метою семінару було підвищення рівня знань працівників Інспекції, удосконалення практики застосування положень антикорупційного законодавства при здійсненні державного  контролю (нагляду) у сферах господарської діяльності, а також формування однакового підходу до розуміння та застосування норм антикорупційного законодавства.

Навчання проводились із залученням  фахівців обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Особлива увага була приділена питанням основ запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, конфлікту інтересів та корупції, корупційним правопорушенням і юридичній відповідальності, а також правилам етичної поведінки суб’єктів, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства.

Під час навчання працівники мали можливість обговорити проблемні питання, які виникають на практиці, та отримати фахові консультації.