Відбулось  нагородження  переможців  екологічно-християнського  конкурсу


         Днями в Івано-Франківську відбулось урочисте нагородження переможців екологічно-християнського Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння-2017», організованого Бюро УГКЦ з питань екології.

         Основна мета конкурсу – в черговий раз звернути увагу на громадянський та християнський обов’язок шанобливого ставлення до природи, спонукати кожного задуматись над своїм посильним внеском у справу збереження природних ресурсів та покращення якості довкілля.  

         Як зазначив у вступній промові Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології,  екологічні проблеми стосуються усіх без вийнятку сфер суспільного життя.

         На святкове дійство з’їхались учасники з різних областей України. Організатори нагородили переможців конкурсу грамотами та екологічними подарунками, які є виявом дружнього ставлення до довкілля.  Призерами стали по три учасники кожної з п’яти номінацій конкурсу: «Проповідь», «Роздуми», «Молитва», «Вірш», «Малюнок».  Родзинкою церемонії нагородження став розіграш суперпризу – «екологічного велосипеда».

         Від імені Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, яка щорічно бере участь в оцінюванні конкурсних робіт, до слова був запрошений  начальник Інспекції Ігор Стефурак. Ігор Ярославович нагородив грамотами Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області тих учасників конкурсу, які найбільш вдало висвітлили екологічну тематику.

         Визначити переможців було нелегко, оскільки багато конкурсних робіт свідчать про ґрунтовні екологічні знання, неабияке творче натхнення, фантазію і талант, художнє уміння учасників, і що особливо важливо – про високу екологічну свідомість та почуття відповідальності за природне довкілля.

         Вже традиційно кращі конкурсні роботи будуть видані окремою збіркою, яка згодом використовується на уроках християнської етики та в просвітництві екологічно-християнських знань.

         Принагідно Ігор Стефурак нагородив грамотою Бюро УГКЦ з питань екології за плідну співпрацю та професіоналізм у здійсненні пропаганди додержання вимог законодавства про раціональне використання,  відтворення та охорону  навколишнього природного середовища,  підвищення екологічної свідомості громадян, поширення екологічних знань.