Відбулось нагородження переможців екологічно-християнського конкурсу


         Вчора в Івано-Франківську відбулось урочисте нагородження переможців екологічно-християнського Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння-2018», організованого Бюро УГКЦ з питань екології. Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області щорічно бере участь в оцінюванні конкурсних робіт.

         Як зазначив у вступній промові Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології,  основна мета конкурсу – плекати, формувати та розвивати свідомість відповідальності за навколишнє середовище.  

         Від імені Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області  виступив перший заступник начальника ІнспекціїІгор Яківчук. Ігор Михайлович вручив грамоти Інспекції учасникам конкурсу, якінайбільш вдало висвітлили екологічну тематику.

         Організатори нагородили переможців грамотами та подарунками екологічного спрямування, які сприятимуть дружньому ставленню до довкілля.  Призерами стали по три учасники кожної з п’яти номінацій конкурсу: «Проповідь», «Роздуми», «Молитва», «Вірш», «Малюнок».  Родзинкою церемонії нагородження став розіграш суперпризу – екологічного велосипеда.

         Визначити переможців було нелегко, оскільки багато конкурсних робіт свідчать про ґрунтовні екологічні знання, неабияке творче натхнення, фантазію і талант, художнє уміння учасників, і що особливо важливо – про високу екологічну свідомість та почуття відповідальності за природне довкілля. ��Ϸ6�:dE�f��A�gJk+Q��u��:�j�����