Відбулась прес-конференція на тему «Попередження пожеж в природних екосистемах»


         25 квітня 2018 року в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція на тему «Попередження пожеж в природних екосистемах».

         У заході взяли участь  начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький,  начальник Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігор Стефурак,  начальник відділу Управління превентивної діяльності  ГУ НП в області  Ігор Влашин,   начальник відділу  захисту лісу і мисливства Івано-Франківського  обласного управління  лісового та мисливського господарства  Роман Поціхович.

         Відкриваючи прес-конференцію, начальник Управління ДСНС Володимир Чернецький  ознайомив присутніх з  пожежною ситуацією, що склалася на Прикарпатті в результаті зростання кількості пожеж в природних екосистемах.

         Начальник Державної екологічної інспекції в області Ігор Стефурак проінформував  щодо проведених Держекоінспекцією рейдів, їх результатів, а також про розміри штрафних санкцій. Ігор Ярославович зазначив, що на даний час природа перебуває в репродуктивному періоді, а спалювання рослинності знищує усю фауну та завдає непоправної шкоди біосистемі. Особливу І.Стефурак звернув на шкоду довкіллю і небезпеку для здоров’я людей внаслідок спалювання стерні та залишків рослинності.

         Начальник відділу Управління превентивної діяльності  ГУ НП в області  Ігор Влашин зазначив, що дорученням Нацполіції України поліцейських зобов’язано посилити роботу у відповідному напрямку. Поліцейських проінструктовано та спрямовано проводити роз’яснювальну роботу серед населення, вживати заходів щодо запобігання та припинення пожеж.

         Начальник відділу захисту лісу і мисливства Івано-Франківського  обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Поціхович проінформував щодо про заходи щодо недопущення пожеж в лісах: створення мінералізованих смуг вздовж лісових масивів, забезпечення лісогосподарських підприємств протипожежним інвентарем, щоденне патрулювання лісових масивів.

         Також присутні відповіли на запитання журналістів.