В Україні відновлено виробництво рідкого хлору


 

17 липня 2018 року Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С.І. провів нараду з питань відновлення роботи АТ «ДніпроАзот». Протокольним рішенням наради рекомендовано підприємствам водопроводно-каналізаційного господарства України, органам місцевого самоврядування, профільним асоціаціям та обласним державним адміністраціям опрацювати питання укладання договорів з виробниками рідкого хлору.

За інформацією прес-служби підприємства АТ «ДніпроАзот», з 20.07.2018р. відновлено виробництво рідкого хлору в цехах підприємства.

Варто зазначити, що АТ «ДніпроАзот» є одним з найбільших гігантів хімічної промисловості України та єдиним підприємством  з виробництва рідкого хлору.  Рідкий хлор застосовується для стерилізації питної води та очищення стічних вод, що дозволяє дотримуватись встановлених нормативів водоспоживання та водовідведення.

Роботу підприємств водопровідно-каналізаційного господарства щодо дотримання законодавства під час закупівлі рідкого хлору проаналізують  Мінрегіону, Мінекономрозвитку разом з Антимонопольним комітетом, відповідно до компетенції.