В Івано-Франківську відкрилась екологічна фотовиставка


         05 липня 2018 року в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрилась виставка  світлин «Біорізноманіття пралісів Горган», на якій представлені фотографії, створені під час наукових досліджень працівниками природного заповідника «Горгани».

         Відкриття заходу відвідала завідувач організаційно-аналітичного сектору Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ольга Біленька, яка зазначила,  що завдяки фотоподорожі мальовничими Карпатами можна не тільки побачити унікальних представників флори та фауни заповідних територій, а й  задуматись про свою роль у справі збереження неповторної природи Прикарпаття.

         Директор ПЗ «Горгани» Ярослав Петращук у своєму виступі повідомив, що експозиція приурочена до річниці включення букових пралісів природного заповідника «Горгани» до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Співпраця з ЮНЕСКО відкриває широкі перспективи щодо посилення охорони природної спадщини та поглиблення наукових досліджень.

         Директор краєзнавчого музею Ярослав Штиркало акцентував увагу присутніх на цінності пралісів та збереженні природи рідного краю кожною людиною.

             Фотовиставка організована в рамках «Проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», який впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки», Природничим клубом «Кедрина» спільно з природним заповідником «Горгани».

         Експозиція триватиме до 19 липня.