ТОВ «Видавництво «Престиж Медіа Інформ» запрошує до співпраці у програмі «Екологія, довкілля та природокористування в Україні»


Під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України та за підтримки Державної екологічної інспекції України ТОВ «Видавництво «Престиж Медіа Інформ» продовжує роботу над загальноукраїнською програмою «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» (етап 2017-2018 р.р.).

Пріоритетною метою і завданням програми є всебічне висвітлення діяльності провідних підприємств, що сприяють сталому розвитку країни у сфері раціонального використання природно-ресурсного потенціалу, досягненню збалансованого співіснування природного середовища, держави і суспільства, налагоджують співпрацю з європейськими та міжнародними інституціями. Використання досвіду суб’єктів господарювання, що впроваджують екологічно безпечні, енергетично ефективні та ресурсозберігаючі технології сприятиме мінімізації антропогенного навантаження на довкілля та життєдіяльності людства в умовах безпечного природного середовища.

Інформація про такі провідні підприємства буде розміщена у спеціалізованому презентаційному . виданні – друкованій версії програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» (етап 2017-2018 р.р.). Довідник розповсюджується через міністерства і відомства, центральні та регіональні органи державного управління; передається до об'єднань підприємців, представництв України за кордоном; презентується на міжнародних виставках, симпозіумах і семінарах.

Переможцям конкурсу, визначених експертною комісією в складі фахівців Міністерства екології  та природних ресурсів України, профільних громадських об’єднань, науковців тощо, в урочистій обстановці будуть вручені почесні нагороди та іменний диплом відповідно до номінації.

Заключним етапом програми стане церемонія нагородження лауреатів з врученням пам’ятного нагрудного знаку із презентацією видання «Екологія, довкілля та природокористування в Україні». Урочистості заплановано на IV кв. 2018 р.

ТОВ «Видавництво «Престиж Медіа Інформ» запрошує до участі в проекті підприємства різних сфер діяльності та галузей, що дотримуються норм екологічного законодавства, мають природоохоронні програми та впроваджують екологічно.безпечні, енергоефективні та ресурсозберігаючі технології.

За більш детальною інформацією та з пропозиціями співпраці звертатись до генерального директора проекту, члена Національної спілки журналістів України Гороховської Наталії Геннадіївни, тел. (044) 422 63 51.