Вакансії


Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

головного спеціаліста сектору оперативного контролю – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області;

головного спеціаліста сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ;

головного спеціаліста сектору по роботі з персоналом (на час перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Порядок проведення конкурсного відбору на посади державної служби визначено постановою Кабінету Міністру України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Перелік питань для проходження першого етапу конкурсного відбору затверджено спільним наказом Національного агентства України з питань державної служби від 06.05.2016 року № 97/1328/5 та розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/page/perelik-testovyh-pytan.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17 год 15 хв 22 червня 2017 року. Детальна інформація на сайті: http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113117064745609#close

Додаткову інформацію Ви можете отримати за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, б.23А, ІІ-й поверх, тел. 72-22-97.
 

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області

За результатами проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, який відбувся 27 червня 2017 року, визначено наступних переможців:

1. На вакантну посаду головного спеціаліста сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ – Верешко Мирослава Олегівна (загальна кількість балів – 15,75).

2. На вакантну головного спеціаліста сектору оперативного контролю – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області – не визначено.

3. На вакантну головного спеціаліста сектору по роботі з персоналом (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника) – не визначено.

Других за результатом конкурсу кандидатів не визначено.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.