На території військового лісгоспу виявлено незаконну рубку на майже півмільйона гривень


Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нарахувала 485 740 гривень збитків за результатами позапланового заходу державного нагляду (контролю), проведеного на території Прикарпатського військового лісгоспу. Такий розмір шкоди, завданої довкіллю внаслідок незаконних рубок 132 сироростучих дерев та 43 сухостійних дерев різних порід загальною кубомасою  61,73 м3.

Перевірку проведено відповідно до Закону України «Про звернення громадян» на підставі звернення жительки смт.Делятин Надвірнянського району та листа Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції в області. У проведенні позапланового заходу брали участь представники військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону та Нацполіції в області.

Розрахунок розміру шкоди проведено відповідно до Постанови КМУ від 23 липня 2008 р. № 665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу».

Матеріали перевірки передано в Тисменицький ВП та  Управління захисту економіки ДЗЕ ГУ Нацполіції в області.

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області висловлює вдячність небайдужим громадянам, завдяки пильності яких виявляються та припиняються порушення вимог природоохоронного законодавства.