Керівники екологічної інспекції провели зустріч зі студентами-екологами


 

         12 липня 2018 року в Івано-Франківському відбулась зустріч керівництва Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області зі студентам екологічних спеціальностей Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

         Захід екологічної просвіти розпочав начальник Інспекції Стефурак Ігор Ярославович, який коротко ознайомив студентів з основами екологічного законодавства, розповів про структуру державної природоохоронної системи та роботу Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області,  особливості застосування природоохоронного законодавства при проведенні перевірок.

         Перший заступник начальника Інспекції Яківчук Ігор Михайлович розповів про здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог екологічного законодавства, наголосив на багатогранності екологічної науки та широких перспективах подальшого працевлаштування для майбутніх екологів.

         Керівники Інспекції відповіли на численні запитання студентів та запросили їх для проходження виробничої практики.  Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області, з метою набуття практичного досвіду, постійно організовує проходження виробничої та переддипломної практики студентів екологічних спеціальностей вищих навчальних закладів Івано-Франківської та інших областей.