Екологічна інспекція провела розширене засідання колегії


 

         25 липня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. На захід були запрошені керівництво облдержадміністрації, обласної ради, обласних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій та районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадськості та засобів масової інформації.

Засідання розпочалось із вступного слова першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Савки М.В., яка наголосила на важливості співпраці усіх органів влади в напрямну досягнення гармонії між суспільством і природою. Марія Володимирівна підкреслила, що раціональне використання природних ресурсів та збереження довкілля – невід’ємна складова соціального розвитку.
Голова колегії – начальник Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Стефурак І. Я. прозвітував про результати роботи Інспекції за І півріччя 2018 року, а також проінформував про виконання рішень попередньої колегії.  Ігор Ярославович повідомив, що незабаром відбуватиметься формування планових заходів на 2019 рік і запропонував райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування надати свої пропозиції.

         Перший заступник начальника Інспекції Яківчук Ігор Михайлович доповів про проблемні питання  співпраці з органами місцевого самоврядування.

         Заступник начальника Інспекції Чукор Богдан Богданович проінформував присутніх про результати перевірок райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

         Левкович Андрій Васильович, голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, задля ефективнішого колегіального вирішення запропонував екологічні питання розділяти на побутові та виробничі.

Основним лейтмотивом  колегії стало колективне обговорення шляхів координації зусиль усіх державних органів влади задля вирішення актуальних екологічних питань.