Екологічна академія запрошує на курси «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання»


         Державна екологічна Академія післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України проводить щоквартальні курси підвищення кваліфікації за 24-годинною програмою на тему: «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання».

         В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та пріоритети національної екологічної політики в сфері поводження з відходами, законодавче та нормативно-правове забезпечення, проблеми екологічно безпечного поводження з відходами, класифікацію відходів, єдність інформаційного простору в сфері поводження з відходами, життєві цикли відходів, утилізацію вторинної сировини, безпечну технологію рециклінгу відходів, еколого-економічні проблеми у сфері поводження з відходами на державному, територіальному та виробничому рівнях.

         Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.

         Для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування навчання безкоштовне.

         Курси відбудуться з 05 по 07 березня 2018 року в приміщенні Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 35).

         Заявки приймаються до 02 березня 2018 року на e-mail ekokaf@ukr.net. Додаткову інформацію щодо організації курсів можна отримати за тел.(044) 206-30-35.