Долучаймось до акції «Година Землі»!


25-го березня 2017 року, о 20:30, люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину – «Годину Землі», щоб показати необхідність спільних зусиль і об’єднаних дій для протидії змінам клімату та іншим екологічним проблем сучасності.

Акція «Година Землі» була започаткована в м.Сідней (Австралія) в 2007 році, а вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилось більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. В 2009 році до всесвітньої кампанії «Година Землі» приєдналась і Україна.

З року в рік акція «Година Землі», ініційована та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), набирає все більших масштабів. Мільйони людей всього світу долучаються до ініціативи, підтверджуючи готовність зробити свій посильний внесок у підтримання екологічної рівноваги планети.

У 2017-му році акція проводиться 25-го березня з 20:30 по 21:30, для кожного регіону за місцевим часом.

Щоб долучитись до цієї ініціативи потрібно небагато: добру волю і розуміння того, що порятунок спільного нашого Дому-Землі в великій мірі залежить від кожного з нас, від нашого дружнього до довкілля стилю життя. Приєднуйтеся!

Окрім символічного вимкнення світла 25 березня, WWF закликає людство діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою.