До уваги громадських інспекторів з охорони довкілля!


      Нагадуємо громадським інспекторам з охорони довкілля, що проведення рейдів та перевірок можливе виключно з направленням для громадського інспектора на проведення рейдів та перевірок, підписаного керівником відповідного органу. (згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів від 27.02.2002 №88. «Про затвердження Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля»).

      Також просимо самостійно звертати увагу на терміни дії свого посвідчення громадського інспектора з охорони довкілля, вчасно подавати до Інспекції квартальні та річні звіти своєї діяльності.

      Неналежне виконання функцій громадського інспектора, учинення порушень законодавства в галузі охорони навколишнього природного середовища, перевищення повноважень, учинення інших протиправних дій при виконанні обов'язків громадського інспектора з охорони довкілля, а також ненадання у встановлені терміни щоквартальних та щорічного звітів або негативної їх оцінки є підставою для анулювання посвідчень громадського інспектора з охорони довкілля.

     У разі анулювання посвідчення воно не може бути подовжене. Для повторного його отримання необхідно пройти конкурс на загальних засадах.