Держекоінспекція посилює контроль у пожежонебезпечний період


         З настанням пожежонебезпечного періоду Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області посилила контроль за додержанням правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля. Зокрема, працівники відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу при здійсненні перевірок лісогосподарських об’єктів особливу увагу звертають на  дотримання правил пожежної безпеки в лісах, а спеціалісти сектору оперативного контролю здійснюють перевірки щодо недопущення та припинення випадків спалювання сухої рослинності.

         З початку пожежонебезпечного періоду 2017 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області за виявлені порушення правил пожежної безпеки в навколишньому природному середовищі до адміністративної відповідальності притягнуто 4 порушники на загальну суму штрафів 765грн.

         Нагадуємо  громадянам про важливість дотримання правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, адже у спекотну погоду навіть незначна необережність з вогнем може завдати чималої шкоди людям та довкіллю.